11-13 вересня 2018
 


Прес-реліз

12 - 14 вересня, в Києві відбудеться ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ, до складу якого входять головні виставки харчової промисловості України SWEETS Ukraine, BAKERY Ukraine, INPRODMASH, UPAKOVKA.

Це ключова подія галузі, яке збирає фахівців усіх галузей харчової промисловості для обміну досвідом, демонстрації новітніх технологій, отримання інформації про новинки та тенденції ринку.

 

Виставка BAKERY Ukraine демонструє обладнання для хлібопекарської, борошномельної і кондитерської галузі, а в експозиції SWEETS Ukraine можна буде побачити готові кондитерські вироби, а також інгредієнти, що використовуються для їх виробництва.

У програмі ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТИЖНЯ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ запланована низка важливих заходів з різних галузей харчової промисловості.

12 вересня відбудеться конференція Ресурсо- і енергозберігаючі технології виробництва та пакування харчової продукції - як складові частини її конкурентоспроможності.

13 вересня - День хліба, в програмі якого нагородження переможців дегустаційних конкурсів хліба та хлібобулочних виробів, конкурсу кондитерських виробів та кондитерської упаковки, крім цього відбудеться конкурс на кращий коровай - «Коровайна традиція України» та багато іншого. В рамках Дня хліба пройдуть дві важливі галузеві конференції:

«Інноваційні технології в хлібопекарському виробництві» та «Досягнення та перспективи розвитку кондитерської галузі".

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ це унікальна платформа для комунікації виробників усіх напрямів, покупців та постачальників продукції усього виробничого спектру харчової промисловості.

 

 


 ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА

Як нас знайти:

 карта МВЦ 3 пав 

Місце проведення

Київ, Україна
Броварський проспект, 15 
Міжнародний виставковий центр

 

Генеральний забудовник

Експосервис

+38 044 277 8382

+38 044 277 8877

exposervice.com.ua

Организатор:

Керівник виставки

Вікторія

Крижанівська-Струкова

+38 050 411 4805 

відправити запит

 

© 1992 ACCO International Ltd. All rights reserved