10-12 вересня 2019
 


Компанія Імпресс ЛКБ - учасник виставки "Bakery Ukraine"

nov_food_1Компания Імпресс-ЛКБ представляє на виставці інгредієнти для харчової промисловості. Це Profina CP (Е282) -  харчова добавка, яка пригнічує розвиток спор бактерій, що викликають захворювання, а також цвілі в хлібобулочних і борошняних кондитерських виробах. Ця чудова властивість продукту дозволяє виробляти хліб і хлібобулочні вироби в упаковці з тривалим терміном зберігання.

Переваги використання пропіоната кальцію:

  • запобігає утворенню цвілі на поверхні готових виробів
  • підвищує ферментативну толерантність
  • зменшує час ферментації
  • покращує м'якість готового виробу

Властивості пропіоната кальцію (Е282):

У харчовій індустрії використовується, як консервант, збільшує терміни придатності продукту, запобігає розвитку бактерій і грибків, збагачує кінцеві продукти кальцієм. Пропіонова кислота (консервант E282) повністю засвоюється організмом. У хлібопекарської промисловості використовується, як антимікробний агент - інгібітор, що пригнічує ріст цвілі і грибків, сприяє продовженню терміну придатності готового продукту.

Імпресс ЛКБ також представляє продукцію компанії Matrix Flavors & Fragrances, яка виробляє ароматизатори для випічки і хліба, що здатні залишити глибоке враження навіть у самого вимогливого покупця. Завдяки більш ніж 40-річному досвіду виробництва ароматизаторів для хлібобулочних виробів і експорту в більш ніж 50 країн світу, Matrix є провідним виробником ароматів з сертифікатами ISO / FSSC22000 / Halal / Kosher.

Ароматизатори для свіжої випічки представлені широкою лінійкою, для задоволення потреб як міжнародного так і внутрішнього ринку. Компанія Імпресс ЛКБ поєднує технічні знання та економічні рішення і пропонує індивідуальний підхід до кожного клієнта.

На виставці Bakery Ukraine 2018 Імпресс ЛКБ представить свою лінійку ароматизаторів для випічки та хліба.

 

 

Всі новини

  ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА

Як нас знайти:

 карта МВЦ 3 пав 

Місце проведення

Київ, Україна
Броварський проспект, 15 
Міжнародний виставковий центр

 

Генеральний забудовник

Експосервис

+38 044 277 8382

+38 044 277 8877

exposervice.ua

Организатор:

Керівник виставки

Вікторія

Крижанівська-Струкова

+38 050 411 4805 

відправити запит

 

© 1992 ACCO International Ltd. All rights reserved