1 серпня 2017 року почала діяти Угода про вільну торгівлю між Україною та Канадою. - Виставка хлібопекарської промисловості BAKERY Ukraine -
11-13 вересня 2018
 


1 серпня 2017 року почала діяти Угода про вільну торгівлю між Україною та Канадою.

Can-Uk 1 серпня 2017 року почала діяти  Угода про вільну торгівлю між Україною та Канадою.

Запровадження зони вільної торгівлі з Канадою відкриває величезні можливості для українського бізнесу. Без мита українські виробники зможуть експортувати в Канаду перероблену сільськогосподарську продукцію, товари харчової, легкої, хімічної, нафтової та машинобудівної промисловості.

У свою чергу, Україна зобов'язалась скасувати митні тарифи на 72% канадських товарів, зокрема, на рибу та морепродукти, зернові, арахіс, соки, мінеральну воду.

Президент Петро Порошенко  на своїй сторінці у Facebook написав:

"Цей документ відкриває вікно колосальних можливостей для українського бізнесу - у торгівлі, в державних закупівлях, в електронній комерції".

Він підкреслив, що цей крок набагато важливіший, ніж просто торгівельна угода. "Це красномовний і символічний жест підтримки, це чудовий прояв особливого партнерства, яке міцніє між нашими державами - далекими географічно, але такими близькими по духу, цінностях та прагненнях", - зазначив він.

Як пише видання depo.ua, Міністр міжнародної торгівлі Канади Франсуа-Філіп Шампань у своєму Twitter українською мовою оголосив про підтримку діаспорою вільної торгівлі із Україною.

"Надзвичайно позитивна підтримка української громади в Канаді Угоди про вільну торгівлю між Канадою та Україною. Очікуємо подальшу співпрацю в майбутньому!" - написав Шампань.

 

Джерело: Українська правда

 

 

Всі новини

 ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА

Як нас знайти:

 карта МВЦ 3 пав 

Місце проведення

Київ, Україна
Броварський проспект, 15 
Міжнародний виставковий центр

 

Генеральний забудовник

Експосервис

+38 044 277 8382

+38 044 277 8877

exposervice.ua

Организатор:

Керівник виставки

Вікторія

Крижанівська-Струкова

+38 050 411 4805 

відправити запит

 

© 1992 ACCO International Ltd. All rights reserved